Koronavírus

Obľúbenosť pôžičky

Zasiahol koronavírus váš rodinný rozpočet? Vybavte s výhodnú online pôžičku, ktorá vám pomôže preklenúť toto náročné obdobie.

Ako si nájsť výhodnú pôžičku?

Pre nájdenie výhodnej pôžičky postupujte takto:

  1. Ujasnite si, koľko si potrebujete požičať. Spočítajte svoje súčasné príjmy, výdavky a náklady na chod domácnosti.
  2. Urobte si porovnanie úverov a zistíte, či získate výhodnejšiu pôžičku v banke alebo nebankovej spoločnosti.
  3. Požiadajte o úver online, čo vám ušetrí nielen čas, ale v čase koronavírusu nemusíte chodiť do banky.
  4. Počkajte na expresné schválenie pôžičky.
  5. Po schválení pôžičky môžete mať peniaze na účte aj do 24 hodín.

O pôžičku v čase kornavírusu môžu požiadať zamestnanci, podnikatelia, živnostníci aj ľudia s príjmom z dôchodku. Dobrou správou je, že online pôžička má výhodu v tom, že nie je limitované, koľkokrát o ňu môžete požiadať.

Ak máte o online pôžičku záujem, môžete vyplniť hneď niekoľko žiadostí. Zvýšite tak svoje šance na získanie pôžičky. Veľa spoločností poskytuje takzvané expresné schválenie pôžičky. To znamená, že sa na vašu žiadosť pozrie robot, ktorý na základe pravidiel, ktoré si finančná spoločnosť stavila, vyhodnotí, či môžete pôžičku získať. Výhodou tak je, že už chvíľku po tom, čo o pôžičku požiadate,  sa dozviete, či vám môže byť schválená.

Po expresnom schválení pôžičky vás môže kontaktovať pracovník banky, ktorý s vami dokončí žiadosť o pôžičku. Po konečnom schválení môžete mať peniaze na účte už do 24 hodín.

Kto môže požiadať o koronavírus pôžičku?

O pôžičku v čase koronavírusu môže požiadať každý. Banka však musí nasledovať zákon a zároveň si stanovuje vlastné pravidlá, na základe ktorých schvaľuje pôžičky. Požiadať o pôžičku tak môže každý, to však automaticky neznamená, že bude každému schválená.

Aj preto si môžete podať hneď niekoľko žiadostí o pôžičky cez internet, aby ste tak zvýšili svoje šance.

Čo potrebujem na vybavenie koronavírus pôžičky?

Na vybavenie pôžičky budete potrebovať váš občiansky preukaz. Banka od vás následne môže požadovať potvrdenie o príjme, poprípade výpis z bankového účtu za posledný polrok. Nemusíte mať obavu, všetko sú to bežné dokumenty.

Pri poskytovaní online pôžičky sa banky snažia odľahčiť klientov a vyžadujú menej papierovania.

Naposledy aktualizované: 24.05.2020