Pôžička do 24 hodín

Pôžičky do 24 hodín
4.43 (88.57%) 7 hlas[ov]

Pôžičky do 24 hodín patria medzi rýchle úvery, ktoré sa dajú vybaviť alebo schváliť do jedného dňa a napríklad aj vyplácanie po schválení úveru je veľmi rýchle, čo znamená, že môžete mať peniaze do 24 hodín na účte alebo k dispozícii. Vzhľadom na to, že pomerne rýchle vybavenie dnes ponúkajú už nielen nebankové subjekty ale aj banky, je možné si požičať takto aj väčšie bankové úvery. Navyše, banková pôžička do 24 hodín má obvykle lepší úrok ako nebanková.

Pôžičky do 24 hodín na obrázku

Najrýchlejšie sa dá požičať s minimom dokladovania a práve preto patria nebankové úvery medzi rýchle a veľmi jednoduché na vybavenie. Či už sa o ne žiada cez internet a online, prípadne cez SMS alebo aj osobne, zväčša sa dá takýto úver vybaviť bezúčelovo na čokoľvek, bez ručiteľa alebo iného ručenia a veľmi populárne sú aj pôžičky do 24 hodín bez dokladovania príjmu. Tieto úvery je možné získať jednoducho len na občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti.

Pôžička bez dokladovania príjmu do 24 hodín

Ak nechcete alebo nemôžete dokladovať príjem, je možné si požičať týmto spôsobom jednoducho a rýchlo a to najmä z nebankových spoločností. Takáto pôžička do 24 hodín a bez dokladovania príjmu sa poskytuje najmä formou online alebo SMS krátkodobých úverov, kde sa požičiavajú obvykle menšie sumy do 500 až 1.000 € a najčastejšie na niekoľko týždňov alebo mesiacov. Sú ideálne vtedy, ak potrebujete peniaze na nečakané výdaje alebo máte aktuálne nedostatok hotovosti.

Pôžičky pre nezamestnaných do 24 hodín

Pre ľudí bez trvalého príjmu alebo len s občasným príjmom je tiež možné získať rýchle pôžičky. Pre nezamestnaných do 24 hodín ale požičiavajú naozaj len niektoré nebankové spoločnosti a to formou krátkodobej pôžičky. Druhou možnosťou je mať bonitného ručiteľa alebo spoludlžníka a vtedy sa dá požičať aj väčší spotrebiteľský úver od niektorej nebankovej, kde by bolo treba za iných okolností nutné dokladovať príjem. V banke však ľudia bez práce a trvalého príjmu zväčša nikdy neuspejú so žiadosťou o pôžičku.

pozicky-do-24-hodin

Nebankové pôžičky do 24 hodín

 • Najčastejšie ponúkajú rýchle pôžičky do 24 hodín nebankové spoločnosti a v tomto ohľade je ponuka rôznorodých úverov naozaj veľmi široká
 • K dispozícii sú online úvery aj SMS úvery s rýchlym vybavením len na občiansky preukaz, ale s obmedzeným finančným limitom a kratšou dobou splatnosti
 • Tiež je možné si požičať ale aj pôžičky na 2.000 € alebo aj viac a to cez spotrebiteľské nebankové pôžičky od známych nebankoviek, ktoré ich ponúkajú bezúčelovo, ale už aj s nutnosťou dokladovania a overovania klienta

Ferratum Bank

Rýchla SMS pôžička aj pôžička online do 24 hodín sa dá vybaviť cez Ferratum Bank. Krátkodobo na 7 až 30 dní je možné si požičať od 30 do 350 € a to aj bez dokladovania príjmu a na hocičo, pričom v tomto prípade sa dá úver vybaviť aj do pár hodín. O niečo dlhšie môže trvať vybavenie pôžičky od 200 do 700 €, ktorá už nie je krátkodobá, ale poskytuje sa na 2 až 12 mesiacov a v tomto prípade si nebankovka môže vyžiadať individuálne aj dokladovanie bonity žiadateľa.

SMS Credits

Pôžičky s vybavením takmer ihneď do pár minút ponúka nebanková spoločnosť SMS Credits, ktorá sa sústreďuje na SMS úvery. Výška pôžičky je od 20 €, pre nového klienta do 100 €, pre dlhodobého až do 350 € a splatnosť je na 5, 10 alebo 15 dní aj s možnosťou predĺženia v prípade potreby. Tieto pôžičky sú bezúčelové a je možné ich použiť na čokoľvek, navyše nie je potrebné mať ručiteľa a ani dokladovať výšku príjmu. K úveru nie sú žiadne skryté poplatky a vybavenie je veľmi jednoduché.

Pôžičkomat

Na čokoľvek a veľmi jednoducho a rýchlo poskytuje úvery aj Pôžičkomat. Ide o krátkodobé nebankové pôžičky cez internet od 25 €, do 95 € pre nového klienta a až do 900 € pre dlhodobých klientov nebankovky. Úver je možné využiť na čokoľvek, netreba dokladovať výšku príjmu a splatnosť je od 5 do 31 dní, pričom pôžička je vhodná aj pre menej bonitných klientov ako sú napríklad študenti, mamičky a ženy na materskej dovolenke alebo dôchodcovia či živnostníci.

Credit One

Online pôžička do 24 hodín sa dá získať rýchlo a jednoducho aj od poskytovateľa Credit One. Výška úveru pre nových žiadateľov je do 180 €, pre dlhodobých aj do 1.000 € a ide o typický krátkodobý úver do 30 dní, prípadne do 60 dní v prípade predĺženia lehoty za poplatok. Úver je možný vybaviť bez ručiteľa a ručenia, aj bez dokladovania príjmu a je samozrejme bezúčelový, čiže sa peniaze z neho dajú použiť na hocičo. O pôžičku môžu žiadať ľudia s trvalým pobytom na Slovensku a vo veku od 18 až do 75 rokov.

Profi Credit

Väčšie spotrebiteľské úvery a na dlhšiu dobu splatnosti požičiava obvykle do 24 hodín aj Profi Credit. Ide o nebankové úvery pre zamestnancov, dôchodcov ale aj ženy na MD, ktoré poskytuje nebankovka podľa bonity a finančných možností klienta vo výške od 300 do 3.000 € a so splatnosťou na 18 až 42 mesiacov. Úvery sú bezúčelové, ale je potrebné mať príjem a dokladovať ho, prípadne mať bonitného spoludlžníka či ručiteľa. Vyplatenie peňazí je priamo na bankový účet bezhotovostnou formou.

Pohotovosť

Nebankové pôžičky do 24 hodín a rýchle úvery ponúka aj známa nebankovka Pohotovosť, kde sa dá požiadať o úver osobne cez jej pobočky zvané Pôžičkáreň, prípadne aj online alebo cez telefón. Najrýchlejšia je pôžička od 99 do 4.500 €, pre nových klientov do 1.000 € v prípade prvého úveru, ktorá sa poskytuje na 2 až 12 mesiacov a bezúčelovo na čokoľvek. V prípade, že o úver požiadate do 14:00, tak je možné ho mať schválený už v ten istý deň.

Provident

Rýchle pôžičky na čokoľvek a s vybavením možným aj do 24 hodín sa dajú získať tiež od Providentu. Pôžička sa poskytuje od 60 € do 2.300 € a je možné ju splácať týždenne, kedy je splatnosť 60 alebo 100 týždňov, ale aj mesačne a vtedy je splatnosť 3, 15 alebo 22 mesiacov. Úver je bezúčelový, ale na vybavenie je potrebné doložiť výšku príjmu, samozrejme je možné ho vybaviť viacerými spôsobmi – online, osobne aj cez telefón. Na vybavenie nepotrebujete žiadne ručenie a ani ručiteľa.

Cofidis

Nebankové úvery aj s povolením od NBS ponúka tiež záujemcom o rýchle peniaze Cofidis. Ide o nebankovú spoločnosť poskytujú pôžičky od 200 do 5.000 € a so splatnosťou na 1 až 41 mesiacov, ktoré je možné použiť bezúčelovo na hocičo. Úver je možné získať prostredníctvom online žiadosti o úver, je možné k nemu dojednať poistenie pre prípad problémov so splácaním a ak je žiadateľ menej bonitný (napríklad ženy na MD alebo dôchodcovia), dá sa o pôžičku požiadať aj so spolužiadateľom alebo ručiteľom.

Tesco pôžička

Hotovostná pôžička je názov úveru, ktorý sa dá vybaviť cez Tesco Finančné služby a to buď osobne alebo telefonicky. Pôžička je nebankového typu a požičať sa dá aj s vybavením do 24 hodín, pričom na jej získanie je nutné dokladovať príjem. Nie je však potrebné mať ručenie či ručiteľa a úver sa dá použiť na čokoľvek, pričom požičať sa dá od 800 do 16.000 € a s dobou splatnosti na 12 až 84 mesiacov. Vyplatenie je možné bezhotovostne na účet alebo poštovou poukážkou a o úver môžu žiadať zamestnanci, živnostníci aj dôchodcovia.

Slovenská požičovňa

Ak potrebujete viac peňazí, môžete získať pôžičky aj od Slovenskej požičovne. Najrýchlejšie a aj do jedného dňa sa dá vybaviť Najľahšia pôžička, čo je bezúčelový spotrebiteľský úver s možnosťou získať peniaze do 24 hodín a to vo výške od 600 až do 5.000 € na čokoľvek bez nutnosti dokladovať účel. Na vybavenie je ale nutné mať príjem a v prípade potreby ho vedieť aj doložiť. Pôžička je splatná od 1 do 10 rokov a požiadať sa o ňu dá telefonicky na zákazníckej linke nebankovky, ale aj online.

Cetelem

Rôzne nebankové spotrebiteľské a spotrebné úvery ponúka aj Cetelem a najrýchlejšie sa dá vybaviť tzv. Expresná pôžička. Ide o bezúčelový úver na čokoľvek poskytovaný od 500 do 2.000 € podľa výšky príjmu a finančných možností klienta, ktorého splatnosť je bežne od 6 mesiacov do 48 mesiacov. Výsledok posúdenia je obvykle do 5 minút, o úver sa dá požiadať online a úrok je rovnaký pre každého. Za poskytnutie, správu, mimoriadnu splátku alebo splatenie celého úveru sa neplatia žiadne poplatky.

Home Credit

Rýchla Hotovostná pôžička na čokoľvek sa dá získať aj od Home Credit, čo je známy poskytovateľ nebankových úverov ako aj splátkových pôžičiek. Na hocičo sa dá získať táto bezúčelová pôžička od 400 do 6.000 € a ide o strednodobý úver so splatnosťou na 3 až 7 rokov v závislosti od výšky úveru. Za vybavenie, vedenie ani predčasné splatenie sa neplatia žiadne poplatky a úver je možné do 30 dní zadarmo vrátiť. Poskytnutie financií je na účet do 24 hodín od schválenia pôžičky.

Bankové úvery

 • Úver do 24 hodín sa dá vybaviť aj v banke a to v prípade ak viete dokladovať svoj príjem a bonitu, prípadne ak žiadate o úver v banke, kde máte dlhodobo bežný účet, na ktorý Vám chodí plat a tak banka pozná Vaše finančné možnosti
 • Samozrejme na rozdiel od nebankových pôžičiek si banky viac overujú klienta aj z hľadiska finančnej histórie
 • Bez náhľadu do registra to väčšinou nepôjde, no nie každý záznam v registri musí znamenať stop pre získanie pôžičky

Kreditná karta

Kreditné karty ponúkajú u nás viaceré banky, napríklad SLSP, VÚB alebo aj mBank a ide o formu úverového limitu, ktorý je možné čerpať na platbu aj výber hotovosti. Výška pôžičky závisí od bonity klienta a jeho príjmu, štandardne sa dá získať úverový limit od 200 až do 6.000 €. Výhodou je, že nie je daná presná splatnosť a tiež to, že každá kreditka má bezúročné obdobie od 40 do 55 dní, čiže ak stihnete do tohto termínu peniaze vrátiť, požičiavate si vlastne bez úroku.

Povolené prečerpanie

Pri povolenom prečerpaní je tiež forma úveru cez úverový limit, ktorý sa poskytuje ako kontokorentný úver k bežnému bankovému účtu. Výška závisí od obratov na účte alebo príjme klienta, obvykle je to od 100 € až na niekoľko tisíc, zväčša do 2-3 násobku mesačného príjmu. Pevná splatnosť pôžičky nie je daná, úver sa môže splácať aj po častiach a nepravidelne a je možné ho použiť na čokoľvek. Patrí však medzi pôžičky s najvyšším úrokom v rámci bankových úverov. Kontokorent majú v ponuke takmer všetky banky, väčšie ako VÚB, ale aj menšie ako Poštová banka či Prima Banka.

Spotrebný úver

Bežné splátkové úvery ponúkajú banky ako spotrebné úvery, ktoré sa poskytujú jednorázovo a splácajú v pevne daných splátkach, najčastejšie mesačne. Spotrebné pôžičky bezúčelovo aj účelovo poskytujú všetky banky u nás, či už ide o Zuno alebo UniCredit, ale aj väčšie ako Tatra Banka alebo ČSOB. Najčastejšie sa dá požičať od 300 do 30.000 € a so splatnosťou od 1 do 9 rokov. Na vybavenie je ale potrebné doloženie príjmu aj dlhšie overovanie klienta a preto sa dá spotrebák požičať do 24 hodín najčastejšie len v domovskej banke.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
SMS Credits203505 dní15 dní
Pôžičkomat259005 dní31 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Credit One510001 dní30 dní
Profi Credit300300018 mesiacov42 mesiacov
Cetelem50020006 mesiacov48 mesiacov
Home Credit40060003 roky7 rokov
Pohotovosť9945002 mesiace12 mesiacov
Provident6023003 mesiace100 týždňov
Cofidis20050001 mesiac41 mesiacov
Tesco pôžička800160001 rok7 rokov
Slovenská požičovňa60050001 rok10 rokov

Výhody pôžičiek tohoto druhu

 • Úver do 24 hodín sa dá získať tak z bánk ako aj nebankoviek a tak je ponuka pomerne široká, hoci najrýchlejšia pôžička do 24 hodín je len formou nebankového úveru
 • Aj keď sa už hotovostné pôžičky neposkytujú, veľmi dobrou alternatívou v tomto prípade sú rýchle pôžičky do 24 hodín online cez internet, kde je vybavenie úveru možné už aj v ten istý deň, ako oň bolo požiadané
 • Pre tých, čo chcú viac peňazí, je k dispozícii aj väčšia spotrebiteľská alebo spotrebná banková pôžička a tu rýchlosť vybavenia je veľmi individuálna

Nevýhody pôžičiek tohoto druhu

 • Pôžička bez dokladovania príjmu sa dá získať obvykle len v menšej sume a formou krátkodobého nebankové úveru, inak už je potrebné doložiť výšku príjmu žiadateľa
 • Bez registra a do 24 hodín poskytujú pôžičky naozaj len niektoré nebankovky a to zväčša len na menšie sumy rádovo niekoľko stoviek €
 • Pôžičky online do 24 hodín sa dajú vybaviť najmä v nebankových spoločnostiach, čo so sebou nesie aj negatívum v podobe vyššie úročenia a preplatenia úveru

Naposledy aktualizované: 12.11.2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *