Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou

Pôžičky bez dokladovania príjmu
4 (80%) 5 hlas[ov]

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou patria medzi najviac žiadené úvery pre širokú skupinu klientov, či už ide o ľudí s menšou bonitou alebo nepravidelným príjmom, prípadne o ľudí, ktorí len jednoducho nemôžu alebo nechcú dokladovať svoj príjem. Najvýhodnejšia pôžička bez dokladovania príjmu a ručenia je síce z banky, ale tento úver môže získať len klient s dobrou bonitou alebo ak je klientom banky dlhšiu dobu, takže najviac sa poskytujú úvery bez dokladovania príjmu z nebankových subjektov.

Pôžičky bez dokladovania príjmu na obrázku

Nebanková pôžička môže mať viacero foriem – môže ísť o SMS pôžičky, online pôžičky alebo aj o väčšie úvery, napríklad spotrebiteľská pôžička bez dokladovania príjmu do 24 hodín. Väčšinou sa takáto pôžička poskytuje nad 1000 Eur, kým krátkodobé menšie rýchle pôžičky bez dokladovania a potvrdenia príjmu sú do 500 Eur. Okrem toto je možné v niektorých nebankových subjektoch vybaviť aj leasing, auto úver alebo spotrebný úver na auto.

Pôžičky pre nezamestnaných bez dokladovania príjmu

Pôžička pre nezamestnaných bez príjmu sa dá získať buď bez ručenia alebo s ručením. V prípade, že ide o menšie a rýchle pôžičky pre nezamestnaných bez ručenia a bez príjmu, najčastejšie sa jedná o krátkodobé úvery cez SMS alebo internet. Väčšie pôžičky sa už obvykle nedajú získať bez ručenia nehnuteľnosťou, kde práve založenie nehnuteľnosti je náhradou za dokladovanie príjmu. Niektoré pôžičky sú dostupné aj bez registra, čiže bez skúmania finančnej minulosti a aktuálnych záväzkov.

Výhodou je, ak sa dajú takéto pôžičky získať aj ihneď alebo takmer okamžite, čo spĺňajú najmä menšie nebankové úvery. Pre ľudí bez trvalej práce sa dá požičať aj s ručením cez bonitného ručiteľa, ktorý ale musí mať dostatočný príjem a musí ho vedieť dokladovať. Pôžička bez registra môže mať zas nevýhodu v tom, že môže byť drahšia ako ostatné úvery, keďže je pre poskytovateľa rizikovejšia. Takáto pôžička bez príjmu je potom buď na menšiu sumu bez ručenia alebo na vyššiu, ale už s ručením.

pozicky-bez-dokladovania-prijmu

SMS pôžička

Najrýchlejšia pôžička bez dokladovania príjmu a s vybavením takmer ihneď je SMS úver. Táto pôžička bez dokladovania o príjme je dostupná aj bez ručiteľa alebo bez iného ručenia a poskytuje sa v niektorých prípadoch aj bez registra. Vybaviť sa dá na čokoľvek, pretože je spravidla bezúčelová a na získanie stačí mať vek nad 18 rokov. Niektoré nebankové subjekty zamerané na SMS pôžičky vyžadujú ale vopred registráciu, iné umožňujú požičať si aj prvý úver priamo cez SMS pre nového žiadateľa.

SMS Credits

Rýchly úver bez ručenia a bez dokladovania príjmu sa dá získať v SMS Credits, čo je nebanková spoločnosť špecializovaná na poskytovanie SMS úverov. Pôžička je dostupná od 20 do 350 €, pre nových klientov prvý úver do 100 €. Doba splatnosti je na 5, 10 alebo 15 dní a je možné ju v prípade potreby predĺžiť. Na vybavenie stačí mať vek nad 18 rokov, nebyť v omeškaní so splácaním voči inej finančnej spoločnosti a poslať SMS žiadosť o úver. Do pár minút obvykle býva úver schválený.

Ferratum Bank

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu sa dá získať ako SMS úver aj od Ferratum Bank. Požičať sa dá krátkodobo od 30 do 350 € a to na 7 až 30 dní, prípadne je možné získať aj väčší úver od 200 až do 700 € na 2 až 12 mesiacov, ale to len formou online pôžičky, kde individuálne môže nebankovka požadovať aj doloženie výšky príjmu. Všetky úvery sú ale bezúčelové, nie je nutné mať vlastného ručiteľa a peniaze sa odosielajú priamo na bankový účet žiadateľa o pôžičku.

Pôžičky online

Cez internet sa dajú získať tiež zaujímavé úvery a pôžičky bez dokladovania príjmu alebo potvrdenia o výške príjmu. Ide o krátkodobé a menšie úvery na niekoľko stoviek €, pričom niektoré nebankové spoločnosti ponúkajú aj pôžičky bez registra. Bez dokladovania príjmu sú online úvery vo veľkej väčšine prípadov aj bezúčelové, takže je možné peniaze použiť na hocičo. Vyplatenie je buď priamo na bankový účet klienta alebo niektoré nebankovky ponúkajú aj možnosť zaslania poštového šeku.

Pôžičkomat

Rýchla online pôžička bez dokladovania príjmu sa dá získať aj cez Pôžičkomat. Ide o bezúčelové úvery od 25 €, pre nových žiadateľov do 95 €, pre dlhodobých až do 900 €. Doba splatnosti je typická pre krátkodobé úvery, čiže od 5 do 31 dní. Na vybavenie úveru nie je treba príjem dokladovať, ale je potrebné ho mať, aby vedel klient úver splatiť. Pôžička je dostupná aj pre menej bonitných klientov ako sú napríklad dôchodcovia, študenti alebo ženy na materskej dovolenke.

Trila

Pôžička bez dokladovania príjmu online alebo aj cez SMS sa dá vybaviť cez Trila. Ide o nebankového poskytovateľa bezúčelových úverov od 50 do 500 € a s dobou splatnosti na 15 až 25 dní. Túto lehotu je možné za poplatok predĺžiť o 15, 30 alebo až 45 dní a to až 5 krát. Na vybavenie pôžičky nie je nutné presne dokladovať príjem, ale posiela sa výpis z účtu a doklad o platení za energie v domácnosti. Pôžička je dostupná napríklad aj pre živnostníkov a podnikateľov.

Credit One

Pôžička online bez dokladovania príjmu cez nebankovú spoločnosť Credit One je tiež bezúčelovým a krátkodobým úverom na čokoľvek, ktorý sa poskytuje pre klientov od 18 až do 75 rokov. Pre nového žiadateľa je možné získať úver do 180 €, pre dlhodobých klientov až do 1.000 € a to so splatnosťou na 30 dní, ktorú je možné za poplatok predĺžiť o ďalší mesiac. Na vybavenie nie je nutné mať ani ručiteľa, ručenie a úver je ideálny v prípade nečakaných výdavkov napríklad pred výplatou.

Nebankové pôžičky do 24 hodín

Bez dokladovania príjmu a niekedy aj bez registra a bez ručenia je možné získať tiež spotrebiteľské pôžičky z nebankových spoločností. V tomto prípade už nejde o krátkodobé úvery, ale o väčšie pôžičky splátkového charakteru s dlhšou lehotou splatnosti, ktoré je možné získať či už osobne, alebo aj online a telefonicky. Veľa nebankových spoločností nemusí vyžadovať priamo dokladovanie príjmu, ale požaduje napríklad výpis z účtu, alebo si príjem overí inak.

Cetelem pôžička

V ponuke nebankovej spoločnosti Cetelem možno nájsť rôzne druhy pôžičiek, či už účelový alebo aj bezúčelový úver. Bez dokladovania príjmu je možné si požičať jedine v prípade, že je žiadateľ zamestnanec s trvalým pracovným pomerom, takže si ho môže nebankovka overiť cez vlastné zdroje. V ponuke je bezúčelová pôžička od 500 € až do 25.000 €, ale aj účelové pôžičky na auto, bývanie či refinancovanie a to až do 34.000 €. Väčšina pôžičiek má splatnosť od 6 do 120 mesiacov.

Quatro pôžička

Na čokoľvek a aj bez dokladovania príjmu sa dá požičať aj v nebankovej spoločnosti Quatro, ktorá sa zameriava tak na spotrebiteľské úvery ako aj na splátkové úvery či kreditné karty. Bezúčelová pôžička sa dá vybaviť od 600 do 5.000 € a na čokoľvek s dobou splatnosti od 1 do 5 rokov. O úver je možné požiadať osobne, telefonicky alebo online cez internet a obvykle do 24 hodín je pôžička schválená a peniaze sa posielajú bezhotovostne na bankový účet. Ide o klasický splátkový úver so splácaním pravidelnými mesačnými splátkami.

Tesco pôžička

Hotovostná pôžička je bezúčelový spotrebiteľský úver, ktorý sa dá získať cez Tesco Finančné služby a poskytuje sa od 800 do 16.000 € na čokoľvek. Doba splatnosti je od 1 do 7 rokov a v prípade, že je človek trvalý zamestnanec s príjmom na Slovensku, môže o úver požiadať aj bez doloženia výšky príjmu. O úver môžu žiadať ale aj dôchodcovia a živnostníci, kde však už môže byť nutné predložiť potvrdenie o príjme. Úver sa vypláca spravidla na účet ihneď po schválení, prípadne do niekoľko dní poštovou poukážkou.

Pôžička bez dokladovania príjmu a banka

Medzi výhodné pôžičky patria určite tie bankové, ktoré môžu byť vo forme menších aj väčších úverov. Požičať sa dá napríklad spotrebný úver na čokoľvek, hypotekárny úver alebo úver na bývanie, prípadne aj povolené prečerpanie k účtu alebo pôžička na prefinancovanie úveru z inej banky či nebankovky. Bez dokladovania príjmu sa dajú vybaviť tieto pôžičky a úvery ale len v prípade, ak ste dlhšiu dobu klientom banky a ste dostatočne bonitní, ale napríklad väčšinou hypo úver sa bez dokladovania príjmu vybaviť nedá, najmä ak ide o väčšiu sumu.

Poštová banka

Poštová banka ponúka ako možné úvery aj bez dokladovania príjmu spotrebné úvery a kontokorentný úver. Povolené prečerpanie, čiže kontokorent, poskytuje pre osobné účty a to od 100 € až do 2.000 € v závislosti od obratu na účte. Na čokoľvek alebo na splatenie úverov je možné si požičať spotrebnú pôžičku a to od 300 do 30.000 € so splatnosťou na 1 až 9 rokov. Tento úver je bez ručiteľa a ručenia a pre zamestnancov pracujúcich na trvalý pracovný pomer na Slovensku je bez preukazovania príjmu.

ČSOB

ČSOB banka ponúka úvery, ktoré sa dajú získať aj bez dokladovania príjmu, tiež vo forme splátkových úverov aj povoleného prečerpania k účtu. To poskytuje k bežnému účtu vo výške od 150 € do 6.000 € a to bez poplatku za zriadenie, vedenie alebo predčasné splatenie. V rámci spotrebných úverov má bezúčelový úver, úver na bývanie aj úver na splatenie pôžičiek a tieto sa dajú získať od 600 až do 25.000 €, tiež na 1 až 9 rokov. Samozrejme, u niektorých klientov dokladovanie príjmu môže banka dodatočne vyžadovať.

SLSP

Slovenská sporiteľňa umožňuje požičať si pre klientov, ktorým chodí na účet výplata alebo majú trvalé zamestnanie, Spotrebný úver na čokoľvek, ktorý je bez zbytočných poplatkov a tiež bez ručenia alebo ručiteľa. Nie je samozrejme treba dokladovať výšku príjmu ani účel použitia finančných prostriedkov a požičať sa dá od 300 do 30.000 € na 1 až 9 rokov. Tým, ktorým stačí menšia finančná rezerva, je určený kontokorentný úver od 300 do 5.000 €, tiež bez poplatkov za zriadenie či vedenie.

Tatra Banka

Voliteľné prečerpanie aj bežný bezúčelový spotrebný úver sa dajú vybaviť aj bez dokladovania príjmu v Tatra Banke. Kontokorent sa dá získať až do 3.500 € a je bez poplatku, bez dodatočného zabezpečenia a úroky sa počítajú iba zo skutočne čerpanej sumy. Spotrebný úver má banka v ponuke od 500 do 25.000 € a so splatnosťou na 12 až 108 mesiacov, pričom aj v tomto prípad je možné si požičať bez nutnosti mať spoludlžníka alebo ručiteľa. Bez dokladovania príjmu je úver pre klientov s trvalým zamestnaním alebo s účtom v banke aspoň 6 mesiacov

VÚB

Všeobecná úverová banka má v ponuke pôžičky a úvery spotrebného aj kontokorentného typu, ktoré je možné získať pre zamestnancov s trvalým príjmom alebo pre ľudí s dostatočnou finančnou históriou v banke aj bez príjmu. Flexidebet je napríklad kontokorentný úver, ktorý sa dá vybaviť na čokoľvek už do 24 hodín, pre klientov banky je možné si online cez internet banking vybaviť online pôžičku až do 10.000 €. Bežný spotrebný úver sa dá získať bezúčelovo alebo na bývanie či refinancovanie a to od 490 € až po 25.000 € na 13 až 108 mesiacov.

Prima banka

Spotrebné aj kontokorentné úvery s možnosťou vybavenia aj bez dokladovania príjmu ponúka tiež Prima banka. Povolené prečerpanie k účtu poskytuje až do sumy 1.500 € a to bez doloženia účelu použitia finančných prostriedkov na čokoľvek. Čo sa týka spotrebných úverov, je možné si požičať bezúčelovo aj na refinancovanie a to od 1.000 € do 15.000 €. Doba splatnosti je od 2 do 9 rokov a o pôžičku môžu požiadať zamestnanci, podnikatelia s aspoň 1 ročnou históriou a tiež dôchodcovia.

PoskytovateľSuma odSuma doSplatnosť odSplatnosť do
SMS Credits203505 dní15 dní
Pôžičkomat259005 dní31 dní
Ferratum Bank307007 dní12 mesiacov
Credit One510001 dní30 dní
Trila5050015 dní25 dní
Cetelem pôžička50020006 mesiacov120 mesiacov
Quatro pôžička60050001 rok5 rokov
Tesco pôžička800160001 rok7 rokov

Výhody pôžičiek tohoto druhu

 • Pôžička bez ručiteľa a dokladovania príjmu sa dá získať tak v banke ako aj v nebankovej spoločnosti a ponuka týchto úverov je pomerne široká
 • Ak si chcete požičať aj bez registra a dokladovania príjmu, môžete to spraviť či už vo forme malého úveru na kratšiu dobu, ale napríklad si zobrať aj väčšiu pôžičku s ručením nehnuteľnosťou
 • Online pôžičky ale aj SMS pôžičky sú nielen bez dokladovania príjmu, ale získate ich bez ohľadu na to, kde sa nachádzate (či už ide o Košice alebo vidiek, dostupnosť je všade rovnaká)

Nevýhody pôžičiek tohoto druhu

 • Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez registra môžu mať príliš vysoké úročenie, najmä ak sú aj bez ručenia alebo bez ručiteľa a ide o krátkodobé nebankové úvery
 • Bankové pôžičky bez dokladovania o príjme sú dostupné obvykle len pre klientov s trvalým pracovným pomerom alebo pre ľudí, ktorí majú v banke účet dlhšiu dobu a na ten im chodí pravidelne príjem
 • Úplne bez dokladov sa požičať nedá nikde a minimálne je potrebné mať občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti a viacero poskytovateľov má podmienky aj ohľadom trvalého pobytu na území SR

Naposledy aktualizované: 20.11.2015

Diskusia poskytovateľov a žiadateľov o pôžičky

Názor na “Pôžičky bez dokladovania príjmu

 1. Dezider Varadi

  Dobry den. Chcel by som pozicat 10 000E na kupu rodineho domu. Rucit mozem bytou. Ja zijem Francuzku a na Slovensku nemam prijem,ani ucet. Tu mam prijem 2050E ( socialka) mam vypis uctu.
  Nemam dlhy, SR ni FR.
  Prosim ked mozem pozicat kontaktujte ma.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *